Nowy przyjaciel

Dodane przez Opublikowano 27/02/12 | 0 Komentarze

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ostatnio w naszym domu pojawił się ktoś nowy. Od razu wszyscy się z nim zaprzyjaźnili i - co tu dużo mówić - po prostu go pokochali! Wieczorem często przygotowujemy razem owocowe i warzywne soki. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza te z marchewki, jabłek i gruszek. Czasem jednak eksperymentujemy i wychodzą nam inne całkiem ciekawe smaki, np. z kiwi, pomarańczy, mandarynek i grejpfrutów.

Nagle okazało się, że słodkie napoje kupowane w sklepach (notabene z ogromną zawartością cukru) przestały smakować nawet dzieciom. Nasz nowy przyjaciel przekonał nas, że samodzielne przygotowanie zdrowego napoju wcale nie jest tak trudne i pracochłonne, jakby się to mogło wydawać.

A tak zupełnie na serio: sokowirówka to jeden z najbardziej trafionych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam! Dzięki niej zaczęłam zwracać jeszcze większą uwagę na to co piję ja i moi najbliżsi. A szklanka zdrowego soku - bez odrobiny cukru, konserwantów i innych niepotrzebnych dodatków - jest tak pyszna i pożywna, że czasem zastępuje także... deser. Dzieci uwielbiają świeżo przygotowane soki i chętnie uczestniczą w ich robieniu, a ja się cieszę, bo wiem, że to prawdziwa witaminowa bomba.

Polecam - nie tylko dzieciom i ich rodzicom, ale każdemu :)

Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Copyright 2012 © wymiatam.com
Wymoiatam.com na Facebooku!