Prosta historia

Dodane przez Opublikowano 20/01/12 | 0 Komentarze

Tagi: , , , , ,

Ostatnio często słyszę pytanie: "A skąd w ogóle wziął się pomysł na Wymiatam.com?" I trochę mi przykro, że nie mogę w takich sytuacjach przytoczyć jakiejś barwnej anegdoty...

Bo nie było wcale tak, że obudziłam się pewnego dnia i nagle stwierdziłam, że mój dom (a właściwie całe moje życie) wymaga reorganizacji, bo prawie wszędzie panuje ogromny chaos. Tak pewnie byłoby w hollywoodzkim filmie, którego bohaterka z dnia na dzień postanawia wszystko zmienić i „zacząć od nowa”. W moim przypadku jednak scenariusz był o wiele mniej dramatyczny. Każdego dnia - potykając się o porozrzucane zabawki dzieci, pakując pudła podczas przeprowadzki, szukając niezapłaconego rachunku za gaz czy kostiumu kąpielowego (oczywiście, tuż przed wyjściem na basen) - zdawałam sobie stopniowo sprawę, jak trudno być osobą niezorganizowaną. Było to frustrujące i nie pozwalało mi normalnie funkcjonować!

W wolnym czasie zaczęłam więc pochłaniać setki poradników doświadczonych gospodyń domowych i oglądać programy o nowoczesnym zarządzaniu domem. Po jakimś czasie zafascynowałam się również ekologią, a właściwie tym, co każdy z nas może zrobić, żeby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne i „nie zaśmiecać swojego sumienia”. O dziwo, większość tych porad zaczęła się sprawdzać w praktyce! Z czasem zaczęłam tworzyć własne rozwiązania niektórych problemów. W końcu odkryłam, że brakuje takiego miejsca w sieci, gdzie znalazły by się te wszystkie dobre rady, które ułatwiają życie i czynią je po prostu przyjemniejszym! No, a teraz już jest :)

Ot, taka prosta historia.

Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Copyright 2012 © wymiatam.com
Wymoiatam.com na Facebooku!