Stresująca plama

28/08/2012

Plamy z potu najczęściej są widoczne pod pachami oraz na kołnierzykach. Często powstają pod wpływem stresu, a źle uprane zawstydzają... I tak koło się zamyka, warto więc skutecznie z nimi walczyć.

Stresująca plama
Fot. iStock| zdjęcie 1 z 1, kliknij aby powiększyc

Przepocone ubrania, które nadają się do prania, można wcześniej namoczyć w letniej wodzie z 2 łyżeczkami soku z cytryny, a następnie wyprać zgodnie z instrukcją na metce. Dodatkowo plamy z potu przed praniem można spryskać miejscowo nierozcieńczonym octem spirytusowym.

Przepocone ubrania, które nadają się do prania, można wcześniej namoczyć w letniej wodzie z dwiema łyżeczkami soku z cytryny, a następnie wyprać zgodnie z instrukcją na metce. Dodatkowo plamy z potu przed praniem można spryskać miejscowo octem spirytusowym.
Stare i bardziej uporczywe ślady można natrzeć pastą przygotowaną z 2 łyżek octu spirytusowego oraz 3 łyżeczek sody oczyszczonej. Po godzinie należy spłukać mieszankę, a ubranie wyprać według przepisu.
Przepocone fragmenty delikatnych tkanin oraz tych nienadających się do prania najlepiej przetrzeć wodą zmieszaną z octem spirytusowym w proporcji 1:1. 

Stare i bardziej uporczywe ślady można natrzeć pastą przygotowaną z 2 łyżek octu spirytusowego oraz 3 łyżeczek sody oczyszczonej. Po godzinie mieszankę należy spłukać, a ubranie wyprać według przepisu.

Przepocone fragmenty delikatnych tkanin oraz tych nienadających się do prania najlepiej tylko przetrzeć wodą zmieszaną z octem spirytusowym w proporcji 1:1. 

KM

Szanuj środowisko! Zanim wydrukujesz, zastanów się, czy naprawdę jest to konieczne! … drukuj

Komentarze ()

Sonda

Jak wybierasz perfumy?

Copyright 2012 © wymiatam.com
Wymoiatam.com na Facebooku!