Candle party

12/09/2011

Chcesz zorganizować oryginalne spotkanie dla przyjaciół, a nie masz pomysłu? Przygotuj kameralną imprezę w blasku świec! Nie tylko wszystkich zaskoczysz, ale także wprowadzisz gości w dobry nastrój.

Candle party
Fot. Fotolia| zdjęcie 1 z 1, kliknij aby powiększyc

Świece kojarzą się z prawie wyłącznie z romantyczną kolacją dla dwojga, ale przecież wcale nie musi tak być. Warto przełamać ten stereotyp i wykorzystywać je również przy innych okazjach, np. podczas wieczornego spotkania ze znajomymi. Świeczki doskonale się do tego nadają: tworzą niepowtarzalny klimat, relaksują, skłaniają do bardziej szczerych rozmów. Co więcej, uświadamiają, że naturalne źródła światła mogą z powodzeniem zastępować energię elektryczną, także wieczorem.

W zależności od konwencji spotkania możesz wybrać małe świeczki typu tealight, duże i grube lub wąskie i smukłe świece dostępne w różnych kolorach, świeczki pływające, a nawet zapachowe lampiony. Wybór jest ogromny. Świece powinny dość dobrze rozświetlać wnętrze. Nie chodzi o stworzenie romantycznego nastroju, ale o wykorzystanie oryginalnego źródła światła. Świece najlepiej więc porozstawiać na różnych poziomach w każdej części pokoju.

Dla lepszego efektu światło świec może witać gości już w przedpokoju. Warto oświtelić nim też łazienę i toaletę. Załóż, że tego wieczoru nie będziecie używać w ogóle sztucznego oświetlenia i postępuj konsekwentnie! 

Przy okazji candle party należy pamiętać o bezpieczeństwie. Nie wolno pozostawiać palących się świec bez kontroli, ani ustawiać ich w pobliżu stert papierów, zasłon i innych łatwopalnych przedmiotów. Należy chronić też przed nimi dzieci i domowe zwierzęta. Wszystkie świece powinny znajdować się w świecznikach lub na podstawkach.

KM

Szanuj środowisko! Zanim wydrukujesz, zastanów się, czy naprawdę jest to konieczne! … drukuj

Komentarze ()

Sonda

Mój ulubiony kulinarny afrodyzjak to:

Copyright 2012 © wymiatam.com
Wymoiatam.com na Facebooku!