Zestaw myjek Cheeky Wipes

Cheeky Wipes
Fot. Cheeky Wipes| zdjęcie 1 z 1, kliknij aby powiększyc

Myjki Cheeky Wipes to eko-odpowiedź na tradycyjne chusteczki nawilżane, które wyrzuca się po jednym użyciu. W skład zestawu wchodzi 25 myjek, dwa pojemniki na czyste oraz wykorzystane ściereczki, dwa woreczki do prania, dwa organiczne olejki eteryczne, pierwszy o zapachu lawendy i rumianku, przeznaczony do skraplania czystych myjek, a drugi o zapachu drzewa cytrynowego i herbacianego o właściwościach antybakteryjnych, przeznaczony do skraplania ubrudzonych myjek. W zestawie znajdują się też dwie wodoodporne torby na czyste oraz wykorzystane ściereczki, które są szczególnie przydatne poza domem.

Stosowanie myjek jest bardzo proste. Do pojemnika na czyste myjki należy nalać wodę i kilka kropli specjalnego olejku, a następnie umieścić w nim ściereczki, które są od razu gotowe do użycia. Drugi pojemnik - przeznaczony na brudne ściereczki - należy napełnić nieco większą ilością wody i wkroplić do niego odpowiedni olejek, który zabija bakterie i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Po wykorzystaniu wszystkich chusteczek wystarczy wyjąć z pojemnika umieszczony tam woreczek z brudnymi ściereczkami i wrzucić go do pralki.

Myjki Cheeky Wipes są jednak nie tylko bardziej ekologiczne, ale również delikatniejsze dla skóry malucha niż zwykłe mokre chusteczki. Dotyczy to zwłaszcza dzieci cierpiących na pieluszkowe zapalenie skóry, które źle znoszą bezpośredni kontakt z różnego rodzaju chemicznymi substancjami. Ściereczki Cheeky Wipes nadają się do przecierania buzi, rączek i pupy. Zestaw występuje w dwóch wariantach: z myjkami bawełnianymi oraz bambusowymi.

Źródło: cheekywipes.pl

Komentarze ()

Sonda

Czy używałaś/-eś kiedykolwiek orzechów piorących?

Copyright 2012 © wymiatam.com
Wymoiatam.com na Facebooku!